Allready, gerçek ve tüzel kişilerin ofis ve toplantı ihtiyaçlarına günümüz teknolojisinin gerektirdiği en üst düzeyde cevap vermek ve profesyonelce yönetilen profesyonel iş ortamları sunmak amacıyla Movipar Grubu’nun bir alt markası olarak 2014 yılında kurulmuştur.

Günümüzde ofis kiralarının, özellikle A tipi plazalarda, yüksek oluşu nedeniyle satılan/kiralanan bu değerli alanlarda firmalar sürekli kullanmayacakları toplantı alanları gibi alanlara m2 ayırmak ve bu alanların tefrişi için yatırım yapmak istememektedirler. Bu nedenle, sürekli ihtiyaç duyulmayan toplantı ve eğitim salonları gibi önemli mekanlar artık binaların genel olarak ortak alanlarında yer almakta ve bina içinde veya dışında yer alan firmalara hizmet vermektedir. Bu şekilde, aynı bina içinde yer alan firmalar veya dışarıdan gelerek bu alanları kiralamak isteyen firmalar ihtiyaçlarına göre değişik ebatlardaki toplantı ve eğitim salonlarını, yine ihtiyaç duydukları süre için kiralayabilmekte, maliyetlerini düşürmektedirler.

İşte bu noktadan yola çıkarak oluşturulan ve ilk şubesi olarak, Monumento Kartal binasında yer alan toplantı ve eğitim salonlarını hem bina sakinlerinin hem de dışarıdan gelecek ihtiyaç sahiplerinin hizmetine sunan Allready, bilişim teknolojilerinden, sekreterlik hizmetlerine, Catering’den vale hizmetlerine kadar birçok ofis ve toplantı ihtiyacına yönelik hazır çözümler ile hayatınızı kolaylaştırmayı ve iş dünyasının yeni buluşma noktası olmayı amaçlamaktadır.